Pracovní snídaně

Ekosystém pracovní síly (akce již proběhla)

location Praha 21. 3. 2019, 8:45

Upozornění: Kapacita akce byla naplněna, další termín plánován na 30. duben (Deloitte, Churchill I, Italská 2581/67, Praha 2 - Vinohrady). Pro více informací kontaktujte Gabrielu Naiwirtovou (gnaiwirtova@deloittece.com).

Rádi bychom Vás pozvali na Deloitte Business Breakfast s názvem „Ekosystém pracovní síly“, kde se budeme zabývat vývojem pracovního trhu a poradíme Vám, jak se na změny, které v oblasti zaměstnanosti v nejbližší době přijdou, připravit. Objasníme si základní otázky této problematiky, seznámíme Vás se souvisejícími trendy a podělíme se s vámi o pracovně-právní a daňové implikace tématu.

Dnešní pracovní trh se stává stále dynamičtějším ekosystémem, nicméně pracovní síla většiny dnešních organizací je i nadále složena převážně ze zaměstnanců pracujících na klasický plný či zkrácený úvazek. V blízké době však můžeme očekávat ve skladbě pracovní síly výrazné změny. Znamená to, že se organizace musí na tyto změny připravit, aby na ně byly schopny včas reagovat.

Přijďte si s námi na toto téma pohovořit a podělit se o svoje zkušenosti a tipy na budoucí vývoj. Těšíme se na Vás i Vaše postřehy!

 

Program

8:45-9:15 Registrace účastníků
  Blok 1: Ekosystém pracovní síly
9:15–9:45 Úvod do tématu – Pavel Šimák
9:45–10:10 Současné trendy – Martin Červený
10:10–10:30 Coffee break
  Blok 2: Pracovně-právní a daňové aspekty
10:30–11:00 Právní implikace spolupráce s kontraktory
11:00–11:30 Finanční implikace spolupráce s kontraktory
11:30 Zakončení (Pavel Šimák) a networking

 

Těšíme se na Vás ve čtvrtek 21. března. Pokud máte jakékoli dotazy, kontaktujte, prosím, Gabrielu Naiwirtovou. Upozorňujeme, že parkování není zajištěno.


Akce není určena pro poradce ani pro zaměstnance společností podnikajících v poradenství. Deloitte si vyhrazuje právo určit seznam účastníků.