Webcast

Základy kybernetické bezpečnosti | Risk Advisory Academy (akce již proběhla)

location Online 19. 9. 2019, 14:00

Chcete se co nejrychleji zorientovat v základních pojmech kybernetické bezpečnosti? Potřebujete pochopit některé principy a mechanismy kybernetické bezpečnosti v praxi? Nevíte, jaké další vzdělání si vybrat v kybernetické bezpečnosti, nebo se jen potřebujete rozhodnout pro některý z navazujících kurzů? Potom neváhejte a zúčastněte se našeho webináře, který se stane vaší vstupenkou do světa kybernetické bezpečnosti.

Co vás čeká?

V rámci webináře si představíme základní principy kybernetické bezpečnosti, naučíte se matici kybernetické bezpečnosti a vysvětlíme si, jaký je její význam pro korporátní prostředí.

Na jednoduchých a srozumitelných příkladech z praxe budou prezentovány metody kybernetické bezpečnosti. Seznámíte se také s aktuálními trendy z této oblasti.

Ujasníte si pojmy jako bezpečnostní monitoring, IPS, IDS, Whitelist, autentizační a autorizační metody.

Nahlédnete do světa pokročilých mechanismů kybernetické bezpečnosti a seznámíte se s behaviorálními analýzami, analýzami sociálních medií a metodami predikce kybernetických útoků. 

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro všechny role v oblasti kybernetické bezpečnosti i mimo ni.

Aid Hadžiosmanović | Deloitte Risk Advisory
Bezpečnostní konzultant s 20 letou praxí v technologickém klientském prostředí, se zaměřením na kybernetickou bezpečnost. Aid se zaměřuje na bezpečnostní technologie a trendy v klientském korporátním prostředí v oblasti anti-fraud mechanismů, behaviorálních analýz a bezpečnostních monitoringů. Podílí se na nastavení bezpečnostních mechanismů, kybernetických inovací a strategií v mezinárodních společnostech ve finančním, veřejném a pojišťovnickém sektoru. Pravidelně publikuje odborné články a účastní se konferencí na téma kybernetická bezpečnost. 

Kurz je součástí Risk Advisory Academy.


Deloitte si vyhrazuje právo určit seznam účastníků.