Pracovní snídaně

Aktuální vývoj v oblasti převodních cen | Ostrava (akce již proběhla)

location Ostrava 26. 9. 2019, 9:00

Převodní ceny dlouhodobě patří mezi oblasti spojené s vysokým daňovým rizikem. To potvrzuje i aktivita české daňové správy, která se na tuto problematiku systematicky zaměřuje a v rámci své kontrolní činnosti používá stále sofistikovanější postupy. Dalším důkazem, že česká daňová správa bedlivě sleduje mezinárodní vývoj v oblasti převodních cen, bylo v tomto roce vydání nového Pokynu D-34 k uplatňování mezinárodních standardů při zdaňování transakcí mezi sdruženými podniky a uveřejnění českého překladu Směrnice OECD o převodních cenách ve verzi z roku 2017.

Máte dostatečnou jistotu, že by nastavení převodních cen ve Vaší společnosti obstálo v případě daňové kontroly? Zajímáte se o aktuální vývoj v oblasti převodních cen a naše zkušenosti z daňových kontrol?  Zveme Vás na pracovní snídani, kde se budeme aktuálnímu vývoji a našim zkušenostem v oblasti převodních cen detailně věnovat.

Pokud se chcete dozvědět více, přihlaste se na pracovní snídani Deloitte. Snídaně se bude konat v Brně a v Ostravě. Můžete si tak vybrat termín a místo, které Vám budou nejvíce vyhovovat.

Program

8:30-9:00   Registrace účastníků
9:00-11:00   Seminář


Akce není určena pro poradce ani pro zaměstnance společností podnikajících v poradenství. Deloitte si vyhrazuje právo určit seznam účastníků.