Pracovní snídaně

Pracovní snídaně se zástupci společností z Ústeckého kraje (akce již proběhla)

location Ústí n. L. 20. 11. 2019, 9:00

Ekonomický výhled a Brexit | „Quick fixes“ – praktická doporučení | Veřejná podpora firemních investic | „Celní okénko“ – možnosti úspor na cle

Společnost Deloitte Vás srdečně zve na neformální snídani spojenou s odborným školením určenou pro CEO, CFO, daňové manažery a účetní významných společností z Ústeckého kraje.

Přednášky a odborná diskuze se zaměří na velmi aktuální téma Ekonomického výhledu a Brexitu.

Jak jsme Vás již informovali na posledním setkání od 1. 1. 2020 dojde v oblasti DPH k významným změnám pravidel pro dodávky zboží mezi členskými státy Evropské unie - tzv. „Quick fixes“. Podíváme se na další vývoj v této oblasti a doporučíme Vám kroky jak se na změny připravit.

V další části Vám představíme aktuální možnosti veřejného financování vašich firemních investic prostřednictvím dotací, aplikace odčitatelné položky na výzkum a vývoj a investiční pobídky.

Náklady na clo jsou pro dovozce často významnou položkou. Zároveň je obvykle podceňována možnost úspor v této oblasti a clo je považováno za nevyhnutelný výdaj společnosti. Představíme Vám základní oblasti, kde lze dosáhnout úspor na cle a případně i získat již zaplacené clo zpět.

Časový rozvrh

08:30 – 09:00   Registrace, podávání snídaně
09:00 – 12:30   Přednášky a diskuze

Přednášející

„Ekonomický výhled, Brexit a znovuobjevení automobilu"

  • David Marek

„Praktické shrnutí a naše doporučení ke „Quick fixes" a transakcím se zbožím v rámci EU"

  • Jana Šťovíčková

„Veřejná podpora firemních investic" – dotace, odpočet na výzkum a vývoj, investiční pobídky

  • Jakub Vrkoč

„Celní okénko" – možnosti úspor na cle

  • Petra Závalová

Toto neformální setkání Vám přináší nejen možnost vyslechnout si zajímavé přednášky, ale i příležitost potkat zástupce ostatních společností z regionu a společně sdílet a diskutovat různá témata.

V neposlední řadě je to ideální příležitost prodiskutovat si aktuální témata, která řešíte s daňovými zástupci naší společnosti.

Budeme se velmi těšit, že se s Vámi na akci potkáme.


Akce není určena pro poradce ani pro zaměstnance společností podnikajících v poradenství. Deloitte si vyhrazuje právo určit seznam účastníků.