Webcast

Návrat do práce po pandemii: Jak koronavirus proměnil HR a pracovní trh? | Live stream (akce již proběhla)

location Praha 26. 5. 2020, 15:00

Svět sčítá škody po pandemii koronaviru, opatření zamezující jeho šíření ustupují, život se pomalu vrací do starých kolejí. Platí to ale i pro pracovní prostředí? Lze ještě pracovat stejně jako před krizí? Jaké budou další trendy? A co když se zaměstnanci na home office nechtějí vrátit do kanceláře? Připojte se na náš live stream, kde naši experti proberou nové trendy v oblasti lidského kapitálu s Renatou Mrázovou, HR ředitelkou Home Credit International.

Opatření proti šíření koronaviru proměnila pracovní prostředí, a jestli mu v něčem pomohla, tak právě v rychlosti zavádění nových trendů. Změny, na které se firmy připravovaly v horizontu dalších dvou či pěti let, nastaly během pár dní. Jaká pozitiva si z toho všeho vzít? Co teď bude v oblasti lidského kapitálu hrát prim?

Témata

  • Pracovní prostředí po koronaviru: urychlení trendů, nové pojetí práce, dovedností i nároků na zaměstnavatele a zaměstnance.
  • Práce z domova: dříve příjemný benefit, dnes nutnost i pro skeptiky. Jak ale vrátit provoz zase zpátky do kanceláří a připravit pracovní prostředí na další krizi?
  • Trendy v oblasti lidského kapitálu 2020: smysl práce, zaměstnanecká zkušenost, digitalizace, flexibilita a wellbeing.
  • Online výběrová řízení – nové požadavky na HR i zájemce o práci vs. přeměna pracovního trhu po krizi (rekvalifikace, hledání nových příležitostí a trendů).
  • Home Credit během pandemie – zavedená opatření, začlenění nových trendů, zkušenosti s home office, práce v zahraničí. Situace v pobočkách v Číně.

Diskutující

Renata Mrázová, Chief People Officer, Home Credit International
Martina Schiestlová, HR ředitelka Deloitte
Ondřej Přerovský, senior manažer, poradenství v oblasti lidského kapitálu Deloitte
Marcela Provazníková, manažerka, poradenství v oblasti lidského kapitálu Deloitte

Live streamem vás provede Senta Čermáková, ředitelka inovací Deloitte.


Akce není určena pro poradce ani pro zaměstnance společností podnikajících v poradenství. Deloitte si vyhrazuje právo určit seznam účastníků.