Webcast

Možnosti vizualizace a zpracování dat k odhalování podvodů (akce již proběhla)

location Online 11. 8. 2020, 10:00

Forenzní datová analýza, odhalení podvodů pomocí vizualizace dat a změny obchodního prostředí v důsledků pandemie

Pandemie, která způsobila změnu v obchodních procesech a obecně v přístupu k práci, otevřela okno také novým příležitostem k podvodům, jejichž množství se markantně zvýšilo. Díky vizualizaci dat jsme schopni zacílit na podvodné transakce a data a jednoduchým, srozumitelným způsobem vám je představit. Řízení rizik spojených s podvody se tak stává mnohem snazší.

Chcete vědět, jaké jsou největší bezpečností výzvy současnosti? Jaké jsou nejčastější podvody s transakcemi? Jakým způsobem řídit riziko podvodů pomocí dat? Jak vám vizualizace usnadní zacílení na slabá místa? Vznikají Vám v systému těsné podlimitní transakce? Nebo máte zkrátka pocit, že obecně neprobíhají transakční procesy ve Vaší firmě v pořádku?

Připojte se na náš webcast, kde budeme s Tomášem MihóčikemCsabou Seresem, profesionálů na forenzní datovou analýzu z Deloitte, diskutovat o možnostech datové analýzy a její vizualizace, odhalování podvodů pomocí dat a současných problémech souvisejících s finančními podvody.

Program

V rámci webcastu se zaměříme na následující okruhy:

  • Vliv pandemie na současnou situaci podniků a nové příležitosti k podvodům
  • Management rizik podvodů pomocí dat
  • Možnosti vizualizace podvodných schémat a reálné příklady využití
  • Kde všude se dá forenzní datová analýza využít a jaké výsledky poskytuje
  • Příklady úspěšně realizovaných projektů

Přednášející

Tomáš Mihóčik – assistant director, Deloitte
Csaba Seres – senior konzultant, Deloitte


Akce není určena pro poradce ani pro zaměstnance společností podnikajících v poradenství. Deloitte si vyhrazuje právo určit seznam účastníků.