Webcast

Zrušeno: Informace o programu Czech Best Managed Companies | Nový termín konání (akce již proběhla)

location Online 25. 8. 2020, 14:00

Upozornění: Webcast se bude konat 29.9. od 14h, registrace ZDE

Chcete zjistit, co vám přinese účast v programu Czech Best Managed Companies 2021?

Připojte se na náš online webcast, v němž vám představíme program Czech Best Managed Companies, který oceňuje české soukromě vlastněné a rodinné společnosti. Podporuje rozvoj privátních firem a jejich managementu a současně umožňuje mezinárodní sdílení zkušeností nejlépe řízených společností na trhu. Během webcastu se dozvíte všechny podstatné informace o programu a výhodách, které vám může přinést zisk ocenění, stejně tak o podstatných náležitostech spojených s registračním a organizačním procesem. Registrovat se do programu můžete do 1. října 2020.

Další informace o programu Czech Best Managed Companies

Program staví na osvědčené globální metodice Deloitte, která hodnotí kvalitu řízení firmy a managementu v následujících oblastech: strategické směřování, produktivita a inovace, firemní kultura, a struktura řízení a finanční výkonnost. Titul „Best Managed Company" může společnost získat opakovaně, tedy i několik let po sobě.

V letošním roce jsme ocenili desítku společností: AKESO holding, HELUZ, LIKO-S, NWT, Zasilkovna, Pilulka.cz, PSN, Speed Lease, TITAN – MultiplastZLKL. Podívejte se na profily nejlépe řízených firem Česka pro rok 2020.

Registrace do ročníku 2021 jsou otevřené od 1. 7. do 1. 10. 2020 na webové stránce www.bestmanaged.cz.


Akce není určena pro poradce ani pro zaměstnance společností podnikajících v poradenství. Deloitte si vyhrazuje právo určit seznam účastníků.