Live stream

Digitální HR: Jak pomocí technologií zefektivnit pracovní prostředí? (akce již proběhla)

location Online 8. 9. 2020, 15:00

Pandemie koronaviru urychlila nástup trendů v oblasti lidského kapitálu a poukázala na důležitost efektivního soužití lidí a technologií v týmech i na pracovišti. Jak ale nyní předefinovat pracovní prostředí a pracovní sílu s ohledem na aktuální zkušenosti? Jak podpořit přístup k datům v reálném čase a jakou technologickou platformu využít, aby došlo k optimalizaci a zefektivnění stávajících procesů? Jak z technologií vytěžit maximum a posunout tak HR na vyšší úroveň? Připojte se na náš bezplatný live stream, kde vám spolu s Janem Procházkou ze společnosti SAP představíme nejen nástroje pro digitální HR, ale i tipy, jak se připravit na druhou vlnu pandemie.

Link pro sledování Vám bude zaslán před konáním live streamu.

Témata live streamu:

  • Jak se připravit na užší soužití s technologiemi, které budou čím dál tím větší součástí práce v týmech?
  • SAP řešení v HR: nástroje pro digitalizaci a využití dat, inteligentní technologie včetně AI
  • Příprava na druhou vlnu pandemie: Jak vytvořit odolnou společnost, která ustojí nové výzvy?
  • Jak efektivně sdílet informace a management znalostí, které musí být dostupné ve správný čas, na správném místě a správnému zaměstnanci?
  • Co si vzít ze současných zkušeností a jak z nich udělat příležitost, která povede k lepšímu a rychlejšímu rozhodování a zefektivnění stávajících procesů?
  • Pasti a příležitosti implementace SAP SuccessFactors – není to jen o technologii, ale i o transformaci

Řečníci

Jan Procházka, Senior Sales Executive | SuccessFactors v SAP
Ondřej Přerovský, HR Cloud senior manažer v týmu Human Capital Advisory Deloitte
Marcela Provazníková, manažerka v týmu Human Capital Advisory Deloitte

Informace a znalosti vždy byly a budou základním klíčem k úspěchu. Podle průzkumu Deloitte Trendy v oblasti lidského kapitálu si toho jsou vědomy i české firmy, které toto téma vidí jako jedno z nejdůležitějších. Proto není s podivem, že třetím hlavním trendem tohoto roku je management znalostí. Jen polovina z českých firem se ale cítí připravena na zavádění konkrétnějších řešení, např. v podobě informačních platforem pro své zaměstnance. Připojte se na náš live stream a najděte odpovědi, jak propojit technologie, data i platformy s tím nejcennějším, co máte – s lidským kapitálem.


Akce není určena pro poradce ani pro zaměstnance společností podnikajících v poradenství. Deloitte si vyhrazuje právo určit seznam účastníků.