Webcast

První rok s IFRS 16 a jak na ten další (akce již proběhla)

location Online 10. 11. 2020, 10:00

Zveme Vás na webcast společnosti Deloitte zaměřený na standard IFRS 16 Leasingy.

Standard IFRS 16 je účinný od 1. ledna 2019 a přinesl významné změny zejména z pohledu nájemce, neboť operativní leasingy jsou nově vykazovány v rozvaze.

Během webcastu se s Vámi podělíme o zkušenosti získané při auditech prvních účetních závěrek našich klientů po aplikaci nového standardu. Podíváme se také na možné dopady epidemie COVID-19 na oblast leasingů, a to z pohledu nájemce i pronajímatele.

Rozebereme i nové úpravy standardu IFRS 16 účinné od 1. června 2020, které nájemcům usnadňují účtování úlev od nájemného v souvislosti s COVID-19.

Webcast můžete absolvovat z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře. Stačí, když se připojíte k internetu.

V průběhu webcastu budete moci pokládat našim lektorům písemné dotazy. Po jeho skončení získáte přístup k záznamu prezentace, díky němuž se budete moci k semináři kdykoliv vrátit.

Program

  • Praktické zkušenosti z aplikace standardu IFRS 16
  • Dopad epidemie COVID-19 na nájemce i pronajímatele
  • Prostor pro dotazy

Komu je webcast určen?

Webcast je určen především účetním, ekonomům a finančním manažerům projektů spojených s IFRS, ale také všem, kteří se chtějí o IFRS dozvědět víc.

Přednášející

Soňa Plachá, senior manažerka v oddělení auditu
Tomáš Kachlík, manažer v oddělení auditu


Akce není určena pro poradce ani pro zaměstnance společností podnikajících v poradenství. Deloitte si vyhrazuje právo určit seznam účastníků.