Live stream

Jak zlepšit distanční výuku na vysokých školách? (akce již proběhla)

location Online 23. 2. 2021, 14:00

Už bezmála rok se prezenční forma vzdělávání střídá s online výukou. Přestože studenti i pedagogové dlouhodobě volali po větším zapojení technologií do výuky a mnohé školy s nimi efektivně pracovaly i před pandemií, praxe odhalila značné limity. V první řadě ukázala, že z dlouhodobého hlediska je online vzdělávání velmi náročnou výukovou formou a že klade zvýšené požadavky na všechny zapojené strany. Jak tedy zorganizovat výuku, aby byla přínosná pro studenty a současně technicky uchopitelná pro jejich vyučující? Představíme vám některé body modelu z dílny Deloitte NEXT ušitý na míru VOŠ CEDUK

Vyšší odborná škola CEDUK připravuje studenty na praxi v oborech digitální marketing, bezpečnostní či projektový management nebo cestovní ruch. Stejně jako ostatní školy řešila, jak se co nejefektivněji poprat s distančním vzděláváním a jak nastavit procesy tak, aby studenti i během online výuky získávali všechny potřebné dovednosti a vyučující zvládali celý proces zorganizovat. To pochopitelně byla, je a bude velká výzva. Právě proto se zástupci VOŠ CEDUK obrátili na tým Deloitte NEXT, aby jim pomohl navrhnout nový model distanční výuky, který bude z pohledu studentů přínosnější a pro kantory zase technicky zvládnutelný.

Připojte se na náš live stream a zjistěte, jak lze online výuku efektivně uchopit. Podělíme se s vámi o část know-how i výsledky průzkumu, v němž jsme zjišťovali, jaký je skutečný stav online výuky se všemi jejími problémy, překážkami, ale i výhodami. Podívali jsme se také na nejlepší příklady ze zahraniční praxe.

Účastníci live streamu:

Sandra Keyzlarová, ředitelka VOŠ CEDUK
Jiří Vávra, Head of Deloitte NEXT
Michal Sutto, Strategic Innovation Lead, Deloitte NEXT

Odkaz pro sledování Vám bude zaslán v den konání live streamu.


Akce není určena pro poradce ani pro zaměstnance společností podnikajících v poradenství. Deloitte si vyhrazuje právo určit seznam účastníků.