Live stream

Coffee Talk: Ženy, které mění veřejné mínění (akce již proběhla)

location Online 13. 4. 2021, 10:00

Libuše Šmuclerová, Nora Fridrichová a Alžběta Králová. Připojte se ke sledování nového pořadu řídící partnerky Deloitte Diany Rádl Rogerové.

Jak se vyvíjí ženský leadership? Co ženám pomáhá v dalším rozvoji, a co je naopak brzdí? Jaká je ta správná ženská cesta, která zkombinuje práci, péči o rodinu a wellbeing? Připojte se live na nový pořad Coffee Talk řídící partnerky Deloitte Diany Rádl Rogerové s ženami, které mění veřejné mínění. První setkání se uskuteční již 13. 4. a pozvání přijaly předsedkyně představenstva společnosti Czech News Center Libuše Šmuclerová, novinářka Nora Fridrichová a politická konzultantka Alžběta Králová. Debata úspěšných žen se zaměří i na témata jako jsou budoucnost vzdělávání či role médií při pozitivním ovlivňování společnosti.

První Coffee Talk Diany Rádl Rogerové
Ženy, které mění svět

Libuše Šmuclerová je předsedkyně představenstva mediálního domu Czech News Center. Po studiu žurnalistiky začínala jako moderátorka a dramaturgyně v Československé televizi. V roce 1993 nastoupila do TV Nova, kde působila až do roku 2004 jako dramaturgyně, programová ředitelka i výkonná ředitelka a jednatelka.

Nora Fridrichová je novinářka a moderátorka. Pracovala v regionálních rádiích, tisku, v zahraniční redakci TV Nova. Od roku 2000 působí v České televizi, kde má od roku 2006 vlastní pořad 168 hodin. Je držitelkou ocenění Novinářská křepelka pro novináře do 33 let.

Alžběta Králová je politická konzultantka, zakladatelka akademie Ženský byznys a Institutu politického marketingu. Vystudovala obor politický marketing a volební studia na Masarykově univerzitě v Brně, politologii a evropská studia na Univerzitě Palackého v Olomouci a mezinárodní vztahy na University of Portsmouth.

Diana Rádl Rogerová nastoupila do Deloitte hned po ukončení studia na VŠE v roce 1996, a to do oddělení auditních služeb, kde se postupně vypracovala na pozici partnerky. Od roku 2016 je řídící partnerkou Deloitte Česká republika a od loňského roku současně zastává roli Chief Strategy Officera pro Deloitte Central Europe.