Live stream

HR analytika a reskilling: Jak pracovat s daty? (akce již proběhla)

location Online 14. 5. 2021, 14:00

Pro 77 % českých společností je rychlé rozhodování na základě dat klíčovým faktorem pro úspěšné zvládání nejistých situací. Pomocí dat lze zefektivnit procesy, pozitivně ovlivňovat strategické cíle i vzdělávat zaměstnance. Využívají ale v praxi společnosti všechna data efektivně? Jak konkrétně jim v tom pomáhá analytika v HR? Jak ji zapojit do chodu celé firmy? A jak může tento nástroj zlepšit rozvoj zaměstnanců a jejich vzdělávání? Připojte se na první ze série live streamů k trendům v oblasti lidského kapitálu.

Co nelze měřit, to nelze (efektivně) řídit. To je základní předpoklad, z nějž HR analytika vychází. Pokročilé analytické nástroje dokáží přijít s hlubšími vhledy a s doporučeními, která mají větší efekt. Nejinak je tomu i v případě HR analytiky.

Témata live streamu

  • Význam HR analytiky ve firmách
  • Propojení HR analytiky a vzdělávání zaměstnanců
  • Příklady z praxe, praktické provedení

Přednášející

Pavel Vaněček, People Analytics Designer, Česká spořitelna
Ondřej Přerovský, Senior Manager v týmu Poradenství v oblasti lidského kapitálu, Deloitte
Václav Plevka, Data Science Manager, Deloitte

Připravujeme pro vás další live streamy na téma trendy v oblasti lidského kapitálu. Těšit se můžete na wellbeing a strategickou roli HR či práci na dálku a tvorbu supertýmů. 

Odkaz pro sledování Vám bude zaslán v den konání live streamu.


Akce není určena pro poradce ani pro zaměstnance společností podnikajících v poradenství. Deloitte si vyhrazuje právo určit seznam účastníků.