Live stream

Inovace a produktivita nejlépe řízených firem Česka (akce již proběhla)

location Online 29. 6. 2021, 14:00

Schopnost uvažovat jinak než ostatní je jedním ze základních předpokladů úspěšného firemního řízení. Investice do unikátních řešení mohou být zpočátku finančně, technicky i procesně náročným krokem, odměnou však mohou být zásadní konkurenční výhody. Firmy by proto měly neustále hledat nová, modernější řešení, rozvíjet inovační kulturu, produktivitu a dynamicky strukturovat svou organizaci, aby se dokázaly efektivně přizpůsobovat externím změnám a zajistily si své stabilní místo na trhu.

Které zdroje a schopnosti jsou ale ty skutečně cenné a vzácné, na které by se společnosti měly zaměřit? Jak vytvářet strategie, které budou podporovat neustálý rozvoj firmy? A jak správně nastavit strukturu organizace, aby byla dynamická, produktivní a odolná krizím?

Připojte se k naší online diskuzi se společnostmi oceněnými v rámci mezinárodního programu Czech Best Managed Companies 2021. S našimi hosty se budeme věnovat tématu inovací a jejich vlivu na řízení a produktivitu firem.

Pozvání přijali zástupci společností HESTEGO, HIT OFFICE a INVENTI. Zúčastněte se i vy našeho live streamu a nechte se inspirovat nejlépe řízenými firmami Česka!

Témata diskuze: 

  • Jedinečná a nenapodobitelná řešení jako základ konkurenční výhody
  • Dlouhodobé strategie zaměřené na neustálé zlepšování procesů a řešení
  • Inovace a jejich význam při modernizaci společnosti
  • Dynamické strukturování organizace, procesů a systémů a jeho vliv na odolnost firmy
  • Koronavirová pandemie a její vliv na volbu a implementaci inovativních řešení 

Účastníci diskuze:

  • Jakub Doležel, výrobní ředitel společnosti HESTEGO
  • Pavel Novák, CEO společnosti HIT OFFICE
  • Petr Háka, CEO společnosti INVENTI

Live streamem bude provázet Martin Čermák, ředitel v oddělení poradenských služeb společnosti Deloitte.

Chcete se našich hostů na něco zeptat? S pomocí aplikace sli.do (#BMC2) můžete již nyní pokládat dotazy, kterým se budeme následně během live streamu věnovat. 

 

Poznejte firmy, které získaly ocenění Czech Best Managed Companies 2021!

V letošním ročníku jsme ocenili 16 tuzemských společností z nejrůznějších oborů. Seznamte se s příběhy soukromě vlastněných firem, které v programu uspěly, přečtěte si rozhovor s Miroslavem Svobodou, lídrem Deloitte Private a programu Czech Best Managed Companies, a podívejte se také na krátké video ze samotného předávání ocenění.