Webcast

Směrnice o vysílání pracovníků v rámci EU – jak postupovat při vysílání pracovníků v praxi (akce již proběhla)

location Online 16. 11. 2021, 10:00

Cestují vaši zaměstnanci v rámci svých pracovních povinností do zemí EU k vašim obchodním partnerům? Anebo naopak přijíždějí zaměstnanci firem z jiných států EU pracovně k vám? Potom si nenechte ujít náš chystaný webcast, ve kterém se budeme věnovat unijní směrnici o vysílání pracovníků do zahraničí. Zaměříme se zejména na téma poskytování služeb a s tím spojené agendy, jako jsou administrativní povinnosti vysílajícího zaměstnavatele, poskytování stejné odměny za stejnou práci nebo dodržování minimálních pracovních podmínek hostitelské země.

Odborníci ze společnosti Deloitte se zaměří také na potenciální rizika spojená s vysíláním pracovníků ze zemí EU do Česka a naopak. Podělí se s vámi rovněž o své zkušenosti s inspekcemi z kontrolních orgánů. A v neposlední řadě vás seznámí také s povinnostmi vysílajících/přijímajících zaměstnavatelů při práci na dálku ze zahraničí nebo dopady vyslání zaměstnance na jeho sociální a zdravotní pojištění.

Přednášející

Lucie Filingerová, senior manažerka v daňovém týmu Deloitte
Veronika Dvořáková, konzultantka v imigračním týmu Deloitte
Pavel Bejšovec, manažer pracovněprávního týmu Deloitte


Akce není určena pro poradce ani pro zaměstnance společností podnikajících v poradenství. Deloitte si vyhrazuje právo určit seznam účastníků.