Live stream

Seminář se specialisty na daňové spory a soudcem Nejvyššího správního soudu | Online (akce již proběhla)

location Online 17. 2. 2022, 9:00

Doba daňových kontrol se nezadržitelně blíží, a proto nastal nejvyšší čas, aby se na ni podniky všeho druhu začaly aktivně připravovat. Na co nezapomenout a jak postupovat, když se kontrola z finančního úřadu objeví i přede dveřmi vaší firmy? Odpovědi na tyto a další související otázky zazní na našem chystaném semináři!

V rámci našeho setkání, které bude završením série seminářů s názvem „Blíží se doba kontrolní!“, pohovoří na téma daňové regulace právní a daňoví specialisté a odborníci v oblasti compliance a technologií. Naše pozvání přijal rovněž soudce Nejvyššího správního soudu, který se s námi podělí o svůj pohled na aktuální daňové otázky.

V rámci jednotlivých přednášek se zaměříme zejména na následující témata:

  • Rizikové oblasti daní, na které se budou kontroly z finančních úřadů zaměřovat
  • Konkrétní příklady, jak správně nastavit daňové compliance a využívat technologie
  • Tipy, jak postupovat během daňové kontroly
  • Zkušenosti se správou daní po velké novele daňového řádu

Seminář bude probíhat v tzv. hybridním režimu. Proto si můžete zvolit, zda se chcete události zúčastnit osobně v prostorách pražského sídla společnosti Deloitte, nebo se chcete připojit vzdáleně.

Pokud zvolíte prezenční formu účasti, můžete se vedle semináře těšit navíc na networking s ostatními účastníky a na neformální diskusi s našimi přednášejícími kolegy a hosty u oběda a kávy.


Akce není určena pro poradce ani pro zaměstnance společností podnikajících v poradenství. Deloitte si vyhrazuje právo určit seznam účastníků.