Webcast

Co přinese nový zákon o účetnictví? (akce již proběhla)

location Online 27. 6. 2023, 10:00

Dlouho očekávaný nový zákon o účetnictví by měl být podle stávajících plánů ministerstva financí účinný od 1. ledna 2024. Jaký je aktuální stav přípravy zákona, prováděcích vyhlášek a účetních standardů a také doprovodného zákona, který novelizuje související legislativu včetně zákona o daních z příjmů?

Jaké změny by měl zákon přinést? A je možné se na ně připravit, když platné finální znění zákona ani vypořádání připomínek k návrhu zákona zatím není k dispozici? Připojte se k našemu webcastu, kde se budeme novému zákonu o účetnictví věnovat. V průběhu bude prostor i pro vaše dotazy.

Detailně pak jednotlivé změny, jež nový zákon přinese, probereme na celodenních seminářích, které chystáme na podzim a v zimě 2023/2024, a to již na základě platného znění nové legislativy.

Pro koho je webcast určen?

Seminář je určen především účetním, ekonomům a finančním manažerům, kteří připravují účetní závěrku podle české účetní legislativy a souvisejících daňových a právních předpisů nebo jsou s její přípravou jinak spojeni. Seminář je vhodný také pro všechny, kdo se chtějí o českém účetnictví a daňových i právních novinkách dozvědět více.

Přednášejicí:

Miroslav Zigáček působí jako ředitel v oddělení Audit & Assurance společnosti Deloitte. Zaměřuje se na poskytování poradenských služeb širokému spektru firem z různých oborů, jako je stavebnictví, výroba (včetně automobilového průmyslu), obchod, zemědělství, potravinářství či dřevozpracující průmysl.


Akce není určena pro poradce ani pro zaměstnance společností podnikajících v poradenství. Deloitte si vyhrazuje právo určit seznam účastníků.