Workshop

Data Science - Intermediate (akce již proběhla)

location Praha 5. 10. 2022, 9:00

Posuňte své analytické schopnosti na další level

Máte analytický „mindset“? Už nyní ve své práci často pracujete s daty, ať už v rámci nějaké SQL databáze, v Excelu nebo v Tableau? Rádi byste se posunuli dál a začali pracovat na komplexnějších projektech? Pokud ano, pak je Data Science Akademie přímo pro vás.

Obsah a jazyk školení přizpůsobíme na míru účastníkům. Budou-li přihlášeni anglicky mluvící účastníci, školení se bude konat v anglickém jazyce. Školicí materiály jsou zpracovány pouze v angličtině.

Jak to bude probíhat?

 • V průběhu 2 týdnů budeme společně řešit reálný byznysový problém/projekt.
 • Osvojíte si programovací jazyk Python a jeho balíčky pro práci s daty, vizualizaci a strojové učení.
 • Pracovat budete v rámci uživatelsky přívětivé platformy Keboola.
 • Na rozdíl od on-line kurzů, které se soustředí na výuku dílčích znalostí a dovedností, v DS Akademii se naučíte, jak všechny tyto poznatky využít při řešení reálného problému.
 • Budete mít možnost průběžné osobní konzultace s lektory.

Co si ze školení odnesete?

 • Získáte řadu klíčových znalostí a dovedností pro řešení komplexních data science projektů způsobem end-to-end.
 • S pomocí programovacího jazyka Python se naučíte rychle zorientovat v datech, posoudit jejich relevanci pro zadaný byznysový problém a provést potřebné datové transformace.
 • Budete schopni sestavit segmentační, klasifikační či regresní modely naučíte se, na co si dát při jejich sestavování pozor.
 • Budete umět posoudit kvalitu výsledných datových modelů ze statistického i byznysového hlediska.
 • Budete znát postupy, jak odladit hyperparametry datových modelů a jak ošetřit výrazný nepoměr predikovaných kategorií.
 • Budete vědět, jak vytvořené modely nasadit v byznysové praxi a jak je použít na nová data.

Školení Data Science Intermediate je určeno pro ty, kteří se chtějí v oblasti data science posunout z úrovně začátečník na úroveň středně pokročilý/á. Před absolvování kurzu je ideální znát základy procedurálního programování, např. díky projití online tutoriálu na základy Pythonu (Learn the Basics na https://www.learnpython.org/). Rádi vám doporučíme, jak si případně znalosti před začátkem kurzu doplnit.

Přednášející:

Pavel Milička, Analytics Information Management, Deloitte
Expert na využívání machine learningu, prediktivního modelování, datových analýz a datové vizualizace v rámci komplexních projektů.

Termín konání: 5.10.-13.10.2022, 4 lekce od 9:00 do 16:00 v těchto termínech: 5.10., 6.10. a 12.10., 13.10.2022.
Místo konání: Deloitte, Churchill I, Italská 2581/67, Praha 2
Účastnický poplatek: 17 000 Kč + 21% DPH, 20 570 Kč vč. DPH

Datovou infrastrukturu poskytne společnost Deloitte, účastníci školení musí mít k dispozici pouze vlastní notebook, na kterém budou pracovat na zadaných úkolech.