Webcast

Digitální HR - elektronické podepisování pracovněprávních dokumentů (akce již proběhla)

location Online 14. 11. 2023, 10:00

Podepisování pracovněprávních dokumentů elektronicky? ANO! V rámci webcastu si nejprve projdeme, jaké náležitosti musí elektronické podepisování a doručování pracovněprávních dokumentů splňovat, aby bylo v souladu s novelou zákoníku práce. Poté si prakticky ukážeme, jak pohodlně se můžete dostat od vygenerování až po podpis dokumentů v rámci naší aplikace PeoplePort. V závěru webcastu pak budou jak kolegové z právního, tak personálně-mzdového oddělení dostupní pro Vaše dotazy.


Obsah:

  • Novela zákoníku práce - elektronické podepisování pracovněprávních dokumentů
  • PeoplePort – generování, elektronické podepisování a distribuce pracovněprávních dokumentů v praxi

Pro koho je akce určena?

Webcast je určen především pro mzdové účetní, HR, Manažery, ale také všem, kteří se chtějí o elektronickém podepisování pracovněprávních dokumentů dozvědět více.


Přednášející:

Jana Havlíčková advokátka v oddělení pracovního práva, bankovnictví a finančních služeb v advokátní kanceláři Deloitte Legal v Praze. V rámci své činnosti v oblasti pracovního práva Jana zajišťuje každodenní podporu klientů a specializuje se na struktury benefitů, programy zaměstnaneckého podílového vlastnictví (ESOP) a digitalizaci v oblasti lidských zdrojů.

Michaela Budilová manažerka v payroll oddělení Business Process Solutions – BPS. Michaela se připojila k týmu v roce 2016 a její agendou je nejen zajištění zpracování mezd pro klienty, ale spolupracuje také na vývoji aplikace PeoplePort, a to od jejího počátku.

Lukáš Janíček manažer v payroll oddělení Business Process Solutions – BPS s více jak 8 lety zkušeností. Zaměřuje se na implementaci a nastavování nových systémů jako Helios, SAP, KS Program. Spolu s technickým oddělením se podílí na vývoji aplikace PeoplePort.


Akce není určena pro poradce ani pro zaměstnance společností podnikajících v poradenství. Deloitte si vyhrazuje právo určit seznam účastníků.