Workshop

HR Klub: Zaměstnanecké benefity v roce 2024 - kulatý stůl v Plzni (akce již proběhla)

location Plzeň 4. 12. 2023, 13:00

Zveme Vás na první setkání Klubu pro personalisty nad aktuálními tématy. Tématem setkání bude shrnutí a praktická diskuze nad vládním balíčkem a změnami, které se týkají zaměstnaneckých benefitů. Jedná se o důležitou změnu, která může mít významný vliv na vaše zaměstnance. Jak se k novele postavit? Na co si dát pozor a čemu se věnovat? Zapojte se do živé diskuze s našimi odborníky.


Harmonogram:

12:30 – 13:00   registrace
13:00 – 13:45   shrnutí dopadu novely zákona
13:45 – 14:30   diskuse formou kulatého stolu


Pro koho je akce určena?

Klubová setkání jsou vhodná pro vedoucí pracovníky, finanční ředitele, personalisty, comp&ben specialisty a všechny, kteří se o této problematice chtějí dozvědět více.


Přednášející:

Tereza Kavan Klimešová – je partnerkou v daňovém a právním oddělení společnosti Deloitte v České republice, kde působí od roku 2002. Vede tým zabývající se problematikou odměňování a globální mobility zaměstnanců – a to nejen z pohledu obecného personálního zdanění, ale i správného nastavení vysílacích struktur, určení příslušnosti do systému sociálního zabezpečení a zdravotního pojištění a zajištění imigračních dokumentů. Tereza je členkou Komory daňových poradců.

Lucie Dryáková (Rolná) – je manažerkou v daňovém a právním oddělení společnosti Deloitte v České republice. Již více než 15 let se věnuje oblasti odměňování a benefitů. Poskytuje poradenství českým i zahraničním klientům při zavádění moderních způsobů odměňování a systémů benefitů podle představ klienta, a to jak z hlediska komplexní metodiky, tak i praktického fungování.


Akce není určena pro poradce ani pro zaměstnance společností podnikajících v poradenství. Deloitte si vyhrazuje právo určit seznam účastníků.