Seminář

Tradiční podzimní DPH seminář 2024

location Praha 9. 10. 2024, 9:00
+ Přidat do kalendáře

Co přinese novela zákona o DPH? Jaké informace vydala finanční správa k problematice DPH za poslední rok? A jaký dopad má nebo může mít aktuální judikatura na vaše podnikání?

Na tyto a další otázky se zaměříme na našem Tradičním podzimním DPH semináři. 

Těšíme se na vás!

I letos počítáme s odvětvovými odpoledními workshopy. O detailním programu semináře vás budeme koncem srpna informovat.

Náš seminář pořádáme v tradiční prezenční formě, i v online zkrácené verzi. Vyberte si formát, který vám více vyhovuje, a zaregistrujte se ještě dnes!


Prezenční forma

V rámci prezenční formy semináře máte možnost se osobně potkat a diskutovat s našimi odborníky, kteří vám budou po celou dobu semináře plně k dispozici. V této verzi semináře se také uskuteční rozšířené workshopy, při nichž můžete čerpat informace týkající se vašeho oboru podnikání nejen od přednášejících, ale také se inspirovat z diskusí s ostatními účastníky. Během přestávek pro vás bude připraveno občerstvení, těšit se můžete i na společný oběd.


On-line forma (registrace)

V případě, že by vám z jakýchkoliv důvodů nevyhovovalo zúčastnit se našeho setkání osobně, chystáme pro vás o tři týdny později seminář v on-line podobě.

I v této verzi bude seminář obsahovat dopolední část programu, kde se dozvíte důležité informace ohledně novinek v oblasti DPH. Zároveň počítáme i s odpolední částí formou workshopů, kde se zaměříme na specifika vybraných oblastí podnikání. S ohledem na on-line podobu bude celková délka semináře oproti prezenční verzi zkrácena.


Účastnický poplatek prezenční formy:

  • do 31. 07. cena: 4 800 CZK + 21 % DPH
  • od 01. 08. cena: 5 800 CZK + 21 % DPH

Pro koho je seminář určen?

Seminář je určen pro finanční a daňové manažery, i pro hlavní účetní.

Seminářem vás provedou odborníci z DPH týmu Deloitte Česká republika. K dispozici vám budou i naši slovenští specialisté, kteří zodpoví případné dotazy na uplatnění DPH na Slovensku.

Máte otázky ke konkrétní problematice? Chcete probrat specifické téma? Pošlete nám svůj dotaz předem na e-mail czpro@deloittece.com.


Akce není určena pro poradce ani pro zaměstnance společností podnikajících v poradenství. Deloitte si vyhrazuje právo určit seznam účastníků.