Workshop

Zaměstnanecké benefity v roce 2024 - kulatý stůl k chystaným změnám (akce již proběhla)

location Praha 10. 10. 2023, 9:00

Tématem setkání bude shrnutí a praktická diskuze nad vládním balíčkem a změnami, které se týkají zaměstnaneckých benefitů. Jedná se o důležitou změnu, která může mít významný vliv na vaše zaměstnance. Jak se k novele postavit? Na co si dát pozor a čemu se věnovat? Zapojte se do živé diskuze s našimi odborníky.


Harmonogram:

08:30 – 09:00   registrace
09:00 – 09:30   shrnutí dopadu novely zákona
09:30 – 11:00   diskuse formou kulatého stolu


Pro koho je akce určena?

Workshop je určen pro vedoucí pracovníky, finanční ředitele, personalisty, comp&ben specialisty a všechny, kteří se o této problematice chtějí dozvědět více.


Přednášející:

Tereza Kavan Klimešová – je partnerkou v daňovém a právním oddělení společnosti Deloitte v České republice, kde působí od roku 2002. Vede tým zabývající se problematikou odměňování a globální mobility zaměstnanců – a to nejen z pohledu obecného personálního zdanění, ale i správného nastavení vysílacích struktur, určení příslušnosti do systému sociálního zabezpečení a zdravotního pojištění a zajištění imigračních dokumentů. Tereza je členkou Komory daňových poradců.

Lucie Rolná – je manažerkou v daňovém a právním oddělení společnosti Deloitte v České republice. Již více než 15 let se věnuje oblasti odměňování a benefitů. Poskytuje poradenství českým i zahraničním klientům při zavádění moderních způsobů odměňování a systémů benefitů podle představ klienta, a to jak z hlediska komplexní metodiky, tak i praktického fungování.


Dodatečné informace:

Víte, jaké dopady bude mít vládní balíček na zaměstnanecké benefity? Jak optimálně nastavit uvažovaný rozpočet? Zaměstnanci oceňují flexibilitu - jak na ní ve světle vládního balíčku? Na tyto a další otázky budeme společně s našimi odborníky hledat odpověď u kulatého stolu.

Kapacita kulatého stolu je omezena.


Dopravní dostupnost:

Dostanete se k nám tramvajemi č. 5, 9, 15, 26 do zastávky Viktoria Žižkov nebo metrem C či vlakem do stanice Hlavní nádraží – odtud projdete severní částí podchodem na Žižkov. Můžete také využít autobus č. 135 a vystoupit přímo před naší budovou na zastávce Náměstí Winstona Churchilla.


Akce není určena pro poradce ani pro zaměstnance společností podnikajících v poradenství. Deloitte si vyhrazuje právo určit seznam účastníků.